dizgi mizanpaj tasarım fiyatları

Hem ucuz olsun hem kaliteli…

Kitap Dizgi Fiyatları yazımıza başlamadan önce ilk olarak unutmamanız gereken bir detayı sizle paylaşmak istiyoruz. Bir malın veya hizmetin fiyatı verilen emek ve kullanılan malzeme ile doğru orantılıdır. Her fiyata iş yaptırabilirsiniz fakat alacağınız hizmetin kalitesi buna bağlı değişecektir. Firmamız “Fiyat/Performans” politikasını benimsemektedir. Lütfen bunu unutmayın.

Dizgi, Mizanpaj ve Tasarım konusunda yıllardır edindiğimiz tecrübeler ve öğretmenlerimizden duyduklarımızla; ucuz diyerek başlanıp yarım kalmasından dolayı maliyeti belki de iki katına çıkan, zamanında çıkmayan ve hatta yarım kalan pek çok kitap gördük. Verilmeyen sözler, güven zedeleyici olaylar, iletişim problemleri gibi pek çok noktada öğretmenlerimizin piyasadan şikayet ettiklerine şahit olduk.

Bu noktada sizin tecrübe etmenize gerek kalmadan maddi ve manevi mağduriyet yaşamamanız için sizi en baştan uyarıyoruz! Ucuz etin suyu kara olur. Ayrıca eti de lezzetli olmaz, suyu da kara olduğu için et suyuyla pilav yapamazsınız J İki kuruş ucuz tercihinizden dolayı hem etten olursunuz hem de et suyu olmadan pilav yemek zorunda kalırsınız J

Hiçbir Bilginiz Yoksa Endişelenmeyin Doğru Yerdesiniz!

Eğer kitabınız hazırsa dizgi, mizanpaj ve tasarımını yaptırmak istiyorsanız ve bu konuda hiçbir bilginiz yoksa doğru yere geldiniz. Bu konuda bilginizin olmaması sizi endişelendirmesin. Sakin olun ve yazımızı okuyun eğer okuyacak vaktiniz yoksa bizimle e posta yoluyla ya da internet sitemizde yer alan telefon numaramızla doğrudan whatsapp üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

kitap dizgi fiyatları

Bizimle İletişime Geçin!

Firmamız iş yoğunluğu nedeniyle planlanacak bir takvim içerisinde size hizmet verebilmektedir. Siparişlerinizi premium kalitede hazırlamak ve planladığımız iş takviminde sizlere teslim etmek temel önceliğimizdir. Kaliteden ödün vermiyoruz! Vaktinizi çalmıyoruz ! Müşteri memnuniyeti tek hedefimiz!

Kafanızda kitap dizgisi, kitap dizgi fiyatları vs. gibi bu süreçle ilgili pek çok soru işareti olabilir. Sahip olduğumuz tecrübe ile aklınızdaki soruları cevaplayacağız. Kitap dizgi fiyatları ve dizgi mizanpaj ve tasarım süreçleriyle ilgili sizlere tavsiyeler vermek istiyoruz.

türkçe, matematik, eğitim kitapları dizgi mizanpaj tasarımı

Öğretmensiniz ve Kitap Çıkartacaksınız!

Örneğin öğretmensiniz sosyal medyadan iletişim kurduğunuz öğrencilerinize veya derslerinize girdiğiniz öğrencilerinize edindiğiniz tecrübeleri aktarmak için eğitim kitabı olarak Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji gibi pek çok konuda test, konu anlatım, fasikül veya deneme kitabı hazırladınız. Belki yıllardır planladığınız, hazırladığınız, hayalini kurduğunuz bir kitap, bu kitabı bastıracaksınız veya sosyal medyadan öğrencilerinizle paylaşacaksınız. Bizim için ne şekilde kullanacağınızın hiçbir önemi yok istediğiniz her alanda kullanmanıza uygun kitaplarınızın dizgi mizanpaj ve tasarımını yapmaktayız.

Yıllardır emek verdiğiniz hayaliniz olan kitabın dizgi, mizanpaj ve tasarımını yaptıracaksınız ve bunun için çeşitli firmaları veya kişileri arıyor onlardan kitap dizgi fiyatlarını öğreniyorsunuz.

Piyasa Araştırması Yapın!

İsteğimiz tabiki de bizimle çalışmanız olacaktır. Her ne kadar bizim aleyhimize olacak gibi olsa da size ilk tavsiyemiz kitap dizgi fiyatları ile ilgili arayabildiğiniz kadar firmayı arayın ve fiyat alın çünkü piyasayı öğrenme mukayese yapma adına bu önemlidir.

Fiyatla Birlikte İletişim Çok Önemli!

Ayrıca iletişime geçtiğiniz kişiyle görüştüğünüzde az çok iletişim kurup kuramayacağınızı da anlayacaksınız. Unutmayın ki kitabınızın yapım aşamasında dizgi, mizanpaj ve tasarımı yapanlarla sürekli iletişim halinde olmanız taleplerinizi en rahat şekilde belirtmeniz yapılan örnekleri görmeniz, kısacası sıkıntısız, kaprissiz ve rahat iletişim kurmanız çok önemlidir.

dizgi mizanpaj tasarım, dizgiplus.com

Dizgi

Dizgi, mizanpaj ve tasarım piyasasında fiyatlar serbest olduğu için size pek çok farklı fiyat teklifi sunanlar olacaktır. Unutmamalısınız ki bir malın veya hizmetin fiyatı benzerlerine göre ucuz ise ödün verilmesi gereken bazı şeyler olacaktır. Bunlar alınan hizmetin kalitesinden tutun da güvenilirliğine kadar farklı noktalarda eksik hizmet almanıza sebep olacaktır. Çünkü sayfalarına tek tek emek sağlanan bir işin ucuzluğunu sağlamak ve maliyetini düşürmek işinize yansıtılacak kaliteyi de kesinlikle düşürecektir..

Bu işi bilmeden akşamları 2 saat çalışarak ek iş olarak yapanların olduğunu bilmekteyiz ve pek çok sefer müşterilerimizden, hocalarımızdan duymaktayız. Aylardır hazırladığınız 200 sayfa bir kitabınızı sayfasını birkaç TL ye daha ucuz yaptırdığınızda hiçbir şekilde kârâ geçmiş olmuyorsunuz.

Profesyonel bir ekibe işinizi teslim etmezseniz sizi daha fazla yoran ve zamanınızı alan, size çok daha fazla emek ve para kaybına uğratacak bir iş yapmış olursunuz.

dizgi, mizanpaj ve tasarım

Profesyonel Destek Almadığınız Takdirde!

Profesyonel olmayan bir kişiyle ya da ekiple çalıştığınızda karşılaşacağınız muhtemel sıkıntılar.

– Eski, kötü şablon ve çizimlerle, modern olmayan çizim ve şablonlarla kitaplarınız sanki yirmi yıl öncesinin kitabı gibi gözükür.

– Sizin için çok önemli olan zamanında iş teslimini alamazsınız. Kitabınızın dizgi, mizanpaj ve tasarımı zamanında tamamlanmaz. Sürekli ertelenirsiniz bir bakmışsınız işin tesliminden bir ay sonrasına gelmişsiniz. Zamanında çıkmayan kitap belki sizi bir sene daha bekletecektir.

– Yazılarınız şekilleriniz ve kitaba bakıldığında kitabınızı kaliteli gösterecek düzenlemelerden mahrum kalacaksınız.

– Kitabınızda belki fark edeceğiniz belki de fark etmeyeceğiniz kitabın genel yapısıyla bağlantılı mizanpaj ile ilgili pek çok hata olacaktır. Ve bunlar baskı sonrasında kitabı elinize aldığınızda bir bütün olarak kitabınızın kalitesini etkileyecektir.

– Kitabınızın güvenliğiyle sizden habersiz paylaşımıyla ilgili farklı sıkıntılar yaşamanız kuvvetle muhtemeldir.

– Kitabınızın dizgi, mizanpaj ve tasarımının yapılması aşamasında iletişim problemi yaşamanız ve kitabınızın isteğinize uygun yapılmasına yönelik pek çok sıkıntı yaşamanız kuvvetle yüksek ihtimaldir.

Dizgi Fiyatları!

Kitap dizgi fiyatlarına gelecek olursak; Eğitim kitap dizgi fiyatlarıyla ilgili net bilgi vermek ve genel bir çerçeve çizmemiz çok zor olacaktır.

Sayısal, sözel, konu anlatımı, soru bankası, dokümanın wordde hazırlanmış olması veya kağıda yazılmış olması eğitim kitaplarında dizgi mizanpaj ve tasarım fiyatlarını etkileyen faktörlerdir.

Bu noktada kitap dizgi fiyatları olarak yaklaşık bir fiyat aralığı verecek olursak eğitim kitapları için 5-10 liradan 18-20 liraya kadar sayfa başı fiyatlar değişmektedir.

dizgi mizanpaj tasarım, dizgiplus.com

Bizimle İletişime Geçin Soru İşaretlerinizi Giderelim!

dizgiplus.com olarak dizgi, mizanpaj ve tasarım noktasında bizimle iletişime geçmeniz halinde dizgi, mizanpaj ve tasarımını yapılacak dokümanlarınızın birkaç sayfasını inceliyoruz ve size şu zamana kadar yapabiliriz ve şu fiyattan yapabiliriz diye net bir geri dönüş sağlıyoruz.

Genel bir fiyat vermek de zor değildir ancak biz sizinle çalışmak istiyoruz bu nedenle size en uygun teklifi verebilmek, sizi kaçırmamak için yapılacak projeye göre net fiyat vermeyi daha sağlıklı buluyor ve bunu tercih ediyoruz.

Unutmayın!

Unutmayın kalitesiz bir eşyanın veya bir hizmetin verimi de az, değersiz olur ve yeterli bir biçimde yararlanılamaz.

Profesyonel ekibimizle birlikte sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Dizgi, Mizanpaj ve Tasarımlarımız www.dizgiplus.com adresinde

Uygun fiyata, zamanında ve istediğiniz gibi… https://www.youtube.com/watch?v=mhYvEOBlrIY&t=25s

Dizgi Nedir Kaliteli Dizgi İçin Olmazsa Olmazlar Nelerdir? Yazımızı okumak için tıklayınız.

Mizanpaj ve Tasarım Hakkında Her Şey! Yazımızı okumak için tıklayınız.

Dizgici Nedir? Kime Dizgici Denir? Ne İş Yapar? Yazımızı okumak için tıklayınız.

Ankara İstanbul Dizgi, Tasarım ve Mizanpaj. Yazımızı okumak için tıklayınız.

Dizgi Nasıl Yapılır? Dizgi Programları Nelerdir? Yazımızı okumak için tıklayınız.

Tags: Dizgi Fiyatları, Dizgi, Dizgici, Tasarım, Mizanpaj, Fiyat, Ücret

2 thoughts to “Kitap Dizgi Fiyatları

 • Ecem Dalgakıranlar

  Merhaba

  100 sayfa düz yazı dizgi ücreti nedir acaba?
  Bir de 100 sf. böyle daha tasarım gerektiren, arada infografikli – görselli bir kitabın dizgisi ne kadar olur?
  Teşekkür ederim.

  Cevapla
 • cebrail kaya

  merhabalar kitap dizgisi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

  Cevapla

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

Türkiye'nin en profesyonel hizmet noktasına hoşgeldiniz.

× Merhaba, Hemen İşe Başlayalım!